Woudrichem (regio)

Lockdown verlengd. Welke winkels in Altena bedienen toch klanten

0

ALTENA – Niet-essentiële winkels in Altena die bezorgen, bij wie je kunt afhalen, online en/of telefonisch kunt bestellen tijdens de lockdown. Ondernemend Altena maakt een overzichtje bij welke bedrijven er tóch besteld, bezorgd, afgehaald etc. kan worden. Wie ook deze diensten levert, en dit wil laten weten, stuurt een mail naar het ondernemersnetwerk.


ALMKERK
‘Thuis In Eigen Vel’ | Energetische praktijk | www.thuisineigenvel.nl/winkel

DUSSEN
Ballegooyen Modes | kledingzaak | www.ballegooyenmodes.com
Hubo | bouwmarkt | www.hubo.nl/dussen
Marloes Hairdesign | kapsalon | www.marloeshairdesign.com

EETHEN
Lankhaar Techniek | tuinmachines | www.lankhaartechniek.nl
Jolanda Gouda | Body en Beauty | www.jolandagouda.nl

GENDEREN
Treffers | warenhuis 0416 351102 | info@treffersgenderen.nl

GIESSEN
Fa. P. Brugmans en Zn. | Poeliersbedrijf | www.brug-ei.nl/winkel
Verhoeven kleurt | schilder | 0183 445040 | info@verhoeven-giessen.nl

RIJSWIJK
Marskramer | huishoudwinkel | 0183-443512 / Whatsapp: 06-51896518

SLEEUWIJK
Hubo| bouwmarkt | www.hubo.nl/sleeuwijk
Malle Pietje | tweedehands en outlet | www.mallepietje-sleeuwijk.nl
Bloem & Trend | bloemen en planten | 0183 30 28 06.

VEEN
Bouwie | Doe het Zelf | www.bouwie.info
Electro World Veen | Electronicazaak | www.electroworldveen.nl
Hubo | bouwmarkt | www.hubo.nl/veen
JE KANS | Lunchroom | www.jekans.nl
KNiP | Haar- en Nagelsalon | 06 54257267 / info@haarennagelsalonknip.nl
‘t Schrijvertje | boekwinkel / pakketshop | www.schrijvertje.com – 0416-697330
Van Zandwijk | juwelier | www.juweliervanzandwijk.nl

WERKENDAM
Body Lingerie | Body Lingerie | 0183 501065 – Whatsapp 06 25202521
Hubo | bouwmarkt | www.hubo.nl/werkendam
CIGO Stoop | Tabak, tijdschriften, loten | www.stoopwerkendam.nl – 0183 501 286

WIJK EN AALBURG
A & P Smulders | Tuincentrum | www.smulderstuinen.nl
Cigo Lucas | Loterijspecialist | info@cigolucas.nl – Whatsapp 0626 273 473 (voorkeur)
Lola & Luca | kinderboetiek | Whatsapp 0626066762
Mikado | bloemen en wonen | www.mikadobloemen.nl – 0416693514
Proeflokaal Den Dijk | Eterij & Tapperij | www.proeflokaaldendijk.nl – 06 48 58 9484
Riez | kledingwinkel | www.riez.eu
Studio 22 | Kledingboetiek | www.studio22.info
Vos Tweewielers | Rijwielhandel | www.vostweewielers.nl

WOUDRICHEM
By Nici | Webshop in natuurlijke cosmetica | www.bynici.nl
Fair van Ver | wereldwinkel | www.woudrichem-wereldwinkels.nl

Vermelding
Het ondernemersplatform laat weten: “Valt u als ondernemer in Altena ook noodgedwongen in de categorie niet-essentiële winkels met genoemde diensten, is uw winkel gesloten en u wilt hier een vermelding, stuur dan een e-mail naar info@ondernemendaltena.nl met bedrijfsnaam, soort winkel/bedrijf en internetadres (url).”

B2B-platform Ondernemend Altena wil deze ondernemers zo een sympathiek steuntje in de rug geven.

Zie ook:
Lockdown. Ondernemend Altena biedt winkeliers steuntje in de rug (di, 15 dec 2020)

Deel dit bericht met je vrienden!

Bron: Woudrichem.net

Reacties

Reageren is uitgeschakeld.

Andere soortgelijke berichten