Altena

Een passend bedankje voor de vrijwillige maaltijdbezorgers

0

 

REGIO – Samen aan tafel, beter kunnen we onze vrijwilligers van de maaltijdservice niet bedanken. De Riethorst Stromenland heeft samen met Trema Welzijn en Pro-Seniore een stampottenbuffet georganiseerd voor al deze vrijwilligers. Samen bezorgen zij 365 dagen van het jaar, door weer en wind, de warme maaltijden bij de klanten thuis.

De bezorgservice, die zo belangrijk is vanwege het contact met de klant, zou zonder al deze mensen niet kunnen bestaan. Onze vrijwilligers staan altijd open om voor elkaar in te vallen. Of het nu 40 graden is of er ligt sneeuw op de weg, zij zullen hun beste beentje voorzetten. Het was een gezellig samenkomen in Altenahove met 125 vrijwilligers. Bedankt allemaal voor jullie inzet!

Foto van bedankbuffet door Trema

Reacties

Reageren is uitgeschakeld.

Andere soortgelijke berichten

Meer uit Altena