AlmkerkVideoreportagesWoudrichem (regio)

Henk van der Stelt winnaar Rondje Almkerk

0

ALMKERK – Hankenaar Henk van der Stelt heeft zaterdagmiddag met overmacht Rondje Almkerk gewonnen, met een tijd van 34:42 was hij meer dan twee minuten sneller dan de nummer twee in de wedstrijd. Na een aantal jaren van afwezigheid was Rondje Almkerk weer terug in het Blankers & Van Vark stratenloop circuit, dat al aan zijn 35e seizoen bezig is. Vanwege een overval agenda trof de organisatie het niet wat betreft het aantal deelnemers dat aan de start stond. En dat was mede jammer omdat de opbrengst naar Ropa Run Team Almkerk zou gaan.

Henk van der Stelt nam al meteen na het startschot het initiatief, waardoor de andere atleten alleen zijn rug nog maar hebben gezien. Van der Stelt had dan ook totaal geen ambitie om een mooie eindtijd op de klok te zetten. “Dat komt later nog wel, want ik ben van plan om een aantal sterk bezette wedstrijden te gaan lopen” vertelde hij meteen na de wedstrijd. De tweede loper die binnenkwam was Arik Burghout uit Meeuwen, hij noteerde een tijd van 36:48. De overwinning bij de vrouwen ging naar Emmy Vink, de loopster uit Well die uitkomt voor Altena Road Runners klokte 44:06.

De volgende stratenloop en tevens 3e wedstrijd in het 35e stratenloop seizoen is op woensdagavond 3 juli, de atleten doen dan Werkendam aan voor de Van der Straatenloop. Traditioneel is deze wedstrijd over 5 kilometer altijd sterk bezet.

U later dit weekend de beelden ook bekijken op OKÉTV kanaal 41 (Altena) en kanaal 36 (Bommelerwaard).

Hieronder de video’s en daaronder de complete uitslag.

Uitslagen Rondje Almkerk
Almkerk – Zaterdag 25 mei 2019
J-7, JEUGD T/M 7 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Pieter KrijgsmanAlmkerk1:54
2Stijn VerhoevenWoudrichem1:59
3Enzo van BalenAltena Road Runners2:11
4Morris groenDussen2:14
5Daan van RavestijnDrunen2:17
6Ivano den BoesterdTyphoon2:31
7Sebas TishauserHagestein4:11
M-7, JEUGD T/M 7 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Naomi DrostSleeuwijk1:56
2Anne Roza2:00
3Julia ColijnAltena Road Runners2:10
4Nynke TolhoekAltena Road Runners2:18
5Valente den BoesterdTyphoon2:39
6Isis groenDussen2:42
7Yfke De VosSleeuwijk2:43
8Ruby van DrongelenAlmkerk3:04
J8-9, JEUGD 8-9 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Milan van beurdenDAK3:48
2Sem van RavestijnDAK3:48
3Luuk van GestelDAK3:56
4Jens RuisAltena Road Runners3:57
5Stef van VlietAltena Road Runners3:57
6Jelmer blonkDAK4:12
7Julian van DrunenAlmkerk4:28
8Roan van DrongelenAlmkerk4:35
9Tristan van BovenAltena Road Runners4:40
10Tom TolhoekAltena Road Runners4:59
M8-9, JEUGD 8-9 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jasmijn Timmermans4:27
2Marcella Duijster4:42
J1011, JEUGD 10-11 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Jesse TolhoekAltena Road Runners5:38
2Mathijs KantAltena Road Runners5:41
3David DrostSleeuwijk6:06
4Koen van GestelDAK6:30
5Tycho van BalenAltena Road Runners6:36
6Thomas van BreugelRIJSWIJK7:03
7Duko JoorenAltena Road Runners7:27
M1011, JEUGD 10-11 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Mirthe van ZonDAK5:48
2Esther CornelissenDAK7:02
3Tess van den HeuvelAltena Road Runners7:14
4Lotte van DrunenAlmkerk8:21
J1215, JEUGD 12-15 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Thymen van ZonDAK7:20
2Benjamin MakAltena Road Runners7:26
3Abel JoorenZuilichem8:32
4Menno ColijnAltena Road Runners8:35
M1215, JEUGD 12-15 JR
PltsNaamWoonplaats/VerenigingTijd
1Bibienne SuijkerbuijkRoosendaal8:05
2Renske de GraafNieuwendijk Nb
MSEN, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ruben MakWoudrichem19:0719:05
2Jos Adriaens20:1720:15
3Arie van Horssen21:5021:48
4Nick op den Buijsch23:5823:53
5Pieter van WijgerdenWerkendam25:0324:58
6Jordy van Deunen26:1426:09
7Jeffrey PellicaanSprint32:1232:05
M35, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Rene van WezelDAK24:2424:16
2John van DrunenAlmkerk26:3926:35
3Wim SterkAlmkerk28:2428:17
M45, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Francois van ZonDrunen21:2321:21
2Martin ArendseAlmkerk27:4627:39
3Arjan KomArnhem28:0627:58
4Marcel BakkerNieuwpoort33:5533:45
M55, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Rob den BestenWerkendam32:0131:50
M65, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Van OudheusdenAlmkerk30:3630:27
2Henny BlomGorinchem33:3333:25
VSEN, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jaitske HoningsAlmkerk26:1526:10
2Netty Bronkhorst26:5726:52
V35, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Coranda KostenseAltena Road Runners23:5723:54
2Monique van NoortGorinchem29:3529:28
3Willemieke De VosSleeuwijk37:2537:17
V45, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Lia Mak-TrittenAltena Road Runners28:4028:34
2Monica VerduijnAlmkerk32:4132:34
3Klaske JagerSleeuwijk35:1835:10
4Edith HelslootHoofddorp36:4736:39
V55, 5 KM PRESTATIEL
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Elma PellicaanAlmkerk32:1132:05
MSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Arik BurghoutMeeuwen36:5036:48
2Arnoud van VlietWerkendam37:3737:37
3Jacco van der VlietGorinchem38:0338:01
4Norbert Schild38:5238:49
5Harm RijneveldNieuwendijk Nb40:0940:07
6Jorn PenningsAlmkerk45:1945:16
7Theo van Maurik47:0447:00
8Machiel van der Stelt47:2147:17
9Tim van WijngaardenAlmkerk53:1653:07
M35, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk van der SteltScorpio34:4234:42
2Teun van GorpTilburg Road Runners39:3139:31
3Erwin van ArendonkDAK39:4039:39
4Pieter van den HeuvelZuilichem41:5041:48
5Mark Roza42:4142:38
6Richard Groenenberg44:2044:16
7Jeroen GraussAltena Road Runners44:3044:27
8Bas de BoerAltena Road Runners44:4744:44
9Arjan van HeusdenAltena Road Runners48:4448:37
10Ronald TukkerTyphoon49:0048:56
11Grzegorz GrundBrakel50:4650:37
12Lukasz KoryckiBrakel53:3453:24
13Jeroen TishauserHagestein55:1855:10
14René De VosSleeuwijk1:04:241:04:15
M45, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mar-Hein van de WielDAK38:3538:35
2Egbert Hooijkaas39:0339:02
3Johan RoozemondAltena Road Runners39:1439:12
4Jan van StigtAltena Road Runners40:2240:21
5Auke Nauta40:5040:48
6Johan van HerpenAltena Road Runners41:4041:37
7Dick Kant42:0842:05
8Arno BoumanWaardhuizen45:5145:51
9Leon Aleman46:2646:23
10John VerhoevenAltena Road Runners48:3648:32
11Kees van Drunen48:4348:38
12Michel LinschotenAltena Road Runners48:4648:42
13Marcel van MersbergenHank49:2449:19
14Marius KraaijAlmkerk49:3949:30
15André VerburgTyphoon51:0250:57
16Goof HoboAltena Road Runners51:2951:23
17Jos BleijlevensScorpio54:1454:08
18Ardi VerduynAlmkerk56:3956:33
19Arjan kostenseRijswijk Nb57:3557:31
20Peter KahmannRossum Gld1:00:561:00:56
M55, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Henk van den HeuvelAltena Road Runners42:2442:22
2Sjaak hofmansAltena Road Runners42:4542:43
3Hans SchildersDAK43:2643:24
4Hans OverbeekPolsbroek45:2545:20
5Fred van TilborgDAK45:4145:38
6Nico Baas46:2446:19
7Eli SmitsAltena Road Runners46:5446:49
8Arie van VlietAltena Road Runners47:3647:31
9Ton NaaijenAltena Road Runners50:2850:22
10Peter TimmermansSprang-Capelle50:3150:27
11Arie van Esch51:3551:31
12Jan HuismanSleeuwijk53:0252:54
13Joost KantAltena Road Runners56:4756:40
14Jan de GraafAlmkerk59:1059:01
15Rudi de Reuver59:2859:17
M65, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jan Lazet43:0243:01
2Jan van Rijckevorsel44:3344:31
3Rob KruisTyphoon47:5347:51
4Bauke de Jong52:2952:27
5Tonnie Bouman54:5154:47
VSEN, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Jenny WelbergenZeewolde57:2457:20
2Amber van bruchemNijmegen1:00:431:00:36
V35, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Emmy VinkAltena Road Runners44:0944:06
2Liane van Beek49:0549:01
3Mieke kochAlmkerk51:0250:56
4Annemiek VerduynAlmkerk54:3454:26
5Angeline van DrunenAlmkerk57:1257:12
V45, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ingrid den OudstenSpiridon48:3548:31
V55, 10 KM WEDSTRIJD
PltsNaamWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Marina van den HurkAltena Road Runners1:00:311:00:24
2Joke Oosters1:00:571:00:50
3Lijdie van BallegooijenAltena Road Runners1:03:051:02:58

Reacties

Reageren is uitgeschakeld.

Andere soortgelijke berichten

Meer uit Almkerk